Dále doporučujeme pro děti i dospělé

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií počítače, různé, psychologie, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, příroda, náboženství a křesťanství, hardware, rostliny, sport, kultura, filozofie, literatura, zločin a právo, jídlo, český jazyk, věda, nástroje, internet, fyzika, latina, chemie, cestování, bankovnictví atd.

Internet, síť pro děti i dospělé

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zahraniční značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Klíčová slova: zábava, linky, doporučujeme, Nejlepší zeměpisné kvízy, Obrázek Policistka, Ilustrace, obrázky, webové stránky, zadarmo, Tým NHL San Jose Sharks, Biografie známých osobností, Super free web games zdarma, A, Prapory regionů a království

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, mezinárodní organizace, týmy NHL, fyzikální jednotky, hudební zkratky, státy usa, mezinárodní organizace, měny, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, vojenské hodnosti, geocaching, okresy České republiky, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Tapety na plochu počítače - obrázky ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na plochu počítače. můžete využít v displej, tablet, počítač, monitor, PC, ultrabook, mobil, mobilní telefon, obrazovka počítače, phablet, smartphone a pro operační systémy Windows 7, Windows Server 2012, Windows 2000, Chrome OS, macOS, BlackBerry OS, Windows Me, Linux Mint, Mac, Linux Fedora, Linux Xubuntu. Pozadí na plochu PC jsou rozdělené kategorií: nature - příroda, Formule 1, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, fraktály, motorky, tenisté a tenistky, ptáci, velkoměsta a noční život, fantasy, Rally, závody aut, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta. Dostupné velikosti jsou 4800x1200, 800x600, 1440x960, HD 1280x720, 1366x768, 1600x2560, širokoúhlé 1366x768, 412x846, 1440x2560, 2560x1600, 1600x900, 2160x3840, 375x812, 2560x2048, 360x760, 1536x2048 atd.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Komunista, Ministr, Hokejisté, New York Rangers, Miliardáři, Druhá světová válka, Esejista, Scénárista, Normalizace, Básník, Královna, Malíř, Rakušan, Čeští králové, Olympijští vítězové, Nobelova cena, Válka, Textařka, Státník, Upálen, Továrník, Američané, AIDS, Mim, Prezidenti ČR, Prezident USA, Gymnasté, Češi, Producent, Ministři, Husité, Závodník, Habsburkové, Renesance, Zavražděn, Rétorika apod.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Indiana, Massachusetts, Kalifornie, Arkansas, Nové Mexiko, Ohio, New Hampshire, Arizona, Virginie, Mississippi, Georgie, Montana, Louisiana, Vermont, Rhode Island, Minnesota, Oklahoma, Iowa, Západní Virginie, Wyoming, Jižní Karolína, Florida, Idaho, Illinois, Michigan, Connecticut atd.

Keywords:počítače, A, zajímavosti, pro děti, Brazil, kuriozity, Americké federální vlajky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, URL, výukové pomůcky, Webové online testy zdarma

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Informace pro děti i dospělé

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií Spisovatelé a básníci, nadpřirozené osoby, věda, filozofie, žurnalisté a novináři, lékařství, fikce a fantasy, mytologie, přezdívky, poruchy, sportovci a sportovkyně, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné a příbuzenské vztahy, křesťanství, umělci a umění, osobnosti, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, státní správa, historie, psychologie, vlastnosti, záliby a hobby atd.

Nejlepší online hry zdarma

Zkuste nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Stolní a deskové hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Závody aut, Postřehové hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Bojové hry, Animace, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Strategie, Střílečky, Pro dívky a tak dále.

PC tapety pro Windows - obrázky na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC tapety pro Windows. můžete využít v obrazovka počítače, displej, tablet, počítač, PC, ultrabook, smartphone, phablet, mobil, notebook, monitor a pro operační systémy Windows 10, Windows 7, Windows XP, Windows 98, Android, Linux Ubuntu, Slackware, FreeBSD, Linux Xubuntu, Windows NT, Windows 2000. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako nature - příroda, zvířata, květiny, vesmír, kosmos, fraktály, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, fantasy, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, ptáci, free wallpapers, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1280, 4800x1200, 2048x1536, 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 750x1334, 2048x1080, 1536x2048, 1280x960, 1280x768, 800x1280, 1800x1440, 375x812, 1600x900, 1366x1024, 375x667 atd.

Klíčová slova: zdroje informací, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online vánoční magazín, Tým NHL New Jersey Devils, internet, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, PC tapety pro Windows, Karlovarský kraj, odkazy, hyperlinky, Městské a obecní prapory obcí ČR, Nejlepší online hry zdarma

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klíčová slova: weby, Databáze osobností Kdo je to?, volný čas, Omalovánky k vybarvení zdarma, Tapety na plochu počítače, Wallpapers na plochu počítače, Online hry pro děti zdarma, Obrázky na plochu, Přehled souborových přípon, Biografie slavných osobností, zdarma

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Anekdoty, černý humor, ftipy, frky, fóry, vtipné texty

Zkuste vypnout! Anekdoty, černý humor, ftipy, frky, fóry, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, černý humor, kameňáky, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, frky o zvířatech apod.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Anekdoty, fórky, vtipné texty, vtipy, ftipy, fóry

Chcete se pobavit? Anekdoty, fórky, vtipné texty, vtipy, ftipy, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O Němcích, O Somálcích, Vtipné hádanky, O škole, O manželství, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O Windows, O mužích, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako křesťanství, rodinné a příbuzenské vztahy, podnikání a podnikatelé, mytologie, fikce a fantasy, filozofie, sportovci a sportovkyně, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, poruchy, politika, umělci a umění, historie, nadpřirozené osoby, zločin a právo, záliby a hobby, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, školství a vzdělávání, národnost atd.

Náš tip pro děti i dospělé

Klíčová slova: info, V, Přehled formátů souborů, Vlajky jednotlivých států USA, Obrázky na plochu počítače, Paris Saint-Germain F.C., M, zeměpis, Vlajky měst a obcí České republiky, č, Státní prapory všech zemí, humor, Fotografie Kim Kardashian, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Elektrikář: Žádný strach, chlapi, to je nulák!

Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

Další odkazy:

Bio Elisha Cuthbert
Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky pro děti
Přání, přáníčka, blahopřání
Naše tipy na zajímavé stránky
Lionel Messi
Tipy na Partnerské weby
Rie Miyazawa
Naše tipy na užitečné weby
Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé
Křesťanské omalovánky k tisku
Tipy na užitečné weby
Qatar
Obrázek Zdravotní sestra

Děkujeme vám za vaši návštěvu.