Zajímavé odkazy, cestování, počítače a internet

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií týmy NHL, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, geocaching, firmy a společnosti, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Klíčová slova: doporučujeme, Přehled zkratek a akronymů, internet, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Real Madrid football club, odkaz, volný čas, tipy, Sexy Ali Landry, webové stránky, zeměpis, Přehled přípon a koncovek souborů, č

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, hudba, zelenina, mapy, zvířata, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, přístroje, ženy a dívky, Vánoce a Advent, symboly, sport, muži, květiny, stavby, ovoce, dopravní prostředky, nápoje, náboženství, hmyz atd.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventury, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, online html5 hry, Oddechové hry, Deskovky, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Letecké simulátory, Logické hry, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Síť, cestování, počítače a internet

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak spustit, v čem spustit, jak přehrát, v čem upravit, jak importovat, jak otevřít, jak exportovat, čím zobrazit, jak převést, jak konvertovat následující typy souborů: video soubory, písma, fonty, grafiku, hudební audio soubory, komprimace dat, internet a web, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, obrazy disků apod.

Ftipy, fórky, kameňáky, vtípky, frky, černý humor

Chcete se uvolnit? Ftipy, fórky, kameňáky, vtípky, frky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O Windows, O mužích, Vtipy o doktorech, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách apod.

Keywords:Staré hry online, pro dospělé, Onlinovky zdarma, webovky, Omalovánky k vytištění pro děti, Městské a obecní prapory obcí ČR, odkazy, hyperlinky, Obrázek Policistka, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, F, Dopravní značení

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Informace, cestování, počítače a internet

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak konvertovat, v čem spustit, jak vytvořit, čím zobrazit, jak spustit, kterak editovat, v čem upravit, čím prohlížet, jak importovat, jak exportovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, obrazy disků, grafiku, dokumenty, spustitelné soubory, video soubory, písma, fonty apod.

černý humor, ftipy, fóry, anekdoty, vtípky, fórky

Zkuste vypnout! černý humor, ftipy, fóry, anekdoty, vtípky, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, murphyho zákony, černý humor, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipné citáty, anekdoty o politice apod.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie slavných osobností, Online vánoční webzine, Hry pro kluky, Drew Barrymore celebrity, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník, školství, Free computer wallpapers, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Obrázky a kliparty zdarma, Dopravní značky, Full HD wallpapers na PC

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Akční hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Strategie, Pro dívky, Bojové hry, Karetní hry, Logické hry a tak dále.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Relaxační hry, Postřehové hry, Závody aut, Bojové hry, Pro dívky, Animace, Akční hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Hry pro děti, Strategie, Adventury, Karetní hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry a tak dále.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Hry pro kluky

Doporučujeme hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Klasické, Hry na vaření a smažení, Strategie, Vánoční online hry, Závodní, Logické, Karetní, Střílečky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, parkování - parkovačky, Sportovní a podobně.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Onlinovky zdarma, Zlatan Ibrahimović futbolista sueco de ascendencia bosnio-croata, zajímavosti, Stručný slovník pojmů a termínů, M, Biografie Natalie Portman, Nejhranější online testy a kvízy, počítače, Nejlepší hry pro dívky

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoce, Kavkazská jedle, Pokrmy, Plzeň, Křesťanství, Linux, PF, Vánoční tapety, Vosí hnízda, Sněhová vločka, Tiskárna, Skleněné ozdoby, Jmenovka, bezlepkové cukroví, Film, Atmosféra, Štědrý večer, Sám doma, Vánoční svíčky, Adventní svícen, Ohňostroj, Keramika, Lego, Jarmark, Vánoční prostírání, Vánoční ubrusy, Brno, Plocha, Píseň, K Vytištění, Vánoční stromeček apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Kameňáky, fórky, ftipy, anekdoty, frky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fórky, ftipy, anekdoty, frky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Klíčová slova: Vlajky zemí světa, cestování, kuriozity, humor, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Jennifer Lopez celebrity, zdroje informací, Vlajky jednotlivých států USA, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Státní prapory států světa, Životopisy slavných osobností, výukové pomůcky, Přání, gratulace zadarmo ke stažení, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Párty: Jak nalákáte buzeranta na párty? Přijď, bude prdel!

Hele táto, řekne Sára svému muži Kohnovi, musíme dceři do pokoje pořídit rolety. Večer když se svlíká, Roubíček odnaproti ji okukuje. Ale Sáro, to chce rozum, jaképak rolety, vyměníte si pokoje a rolety bude kupovat Roubíček.

Další odkazy:

Central African Republic
Sexy Amy Weber
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Svátky, jmeniny, kalendář
Vojenské tapety na PC
Doporučené internetové odkazy
Cestování po Evropě
Doporučené odkazy
Tým NHL St. Louis Blues
Zajímavé webové stránky
Filmy, natáčení, střih
Bacará
Naše tipy na užitečné weby
Paris Saint-Germain FC
Tým NHL Minnesota Wild

Děkujeme vám za vaši návštěvu.