Tipy na zajímavé weby, cestování, hry a informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Fórky, fóry, vtípky, ftipy, vtipné texty, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, fóry, vtípky, ftipy, vtipné texty, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, frky o zvířatech, murphyho zákony, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech apod.

Informace, cestování, hry a informace

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politika, státní správa, sportovci a sportovkyně, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, rodinné a příbuzenské vztahy, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci a umění, národnost, osobnosti, mytologie, záliby a hobby, žurnalisté a novináři, křesťanství, filozofie, Spisovatelé a básníci, věda, školství a vzdělávání, zločin a právo, psychologie atd.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: cestování, Kliparty zdarma, zdarma, tipy, Tým NHL New York Rangers, Pozadí na tablet, pro děti, počítače, Wayne Rooney, info, výukové pomůcky, V, Kliparty pro Office

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Wisconsin, Missouri, Kalifornie, New Hampshire, Severní Karolína, Aljaška, Vermont, Wyoming, Pensylvánie, Georgie, Havaj, Nevada, Illinois, Tennessee, Kansas, New York, Jižní Karolína, Texas, Minnesota, Utah, Louisiana, Maryland, Oklahoma, Delaware, Severní Dakota, Idaho atd.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Kameňáky, vtipné texty, vtípky, vtipy, frky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtipné texty, vtípky, vtipy, frky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, černý humor, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, v čem spustit, čím prohlížet, jak importovat, kterak editovat, jak přehrát, jak spustit, v čem upravit, jak exportovat, čím zobrazit, jak konvertovat soubory následujících typů: systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, konfigurační soubory, koncovky souborů, internet a web, spustitelné soubory, dokumenty, šablony dokumentů, grafiku, komprimace dat, video soubory apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Keywords:webové stránky, Seznam zkratek a akronymů, Státní prapory, Stručný slovník pojmů a termínů, Kalkata city, Full HD pozadí ke stažení, Dopravní značení, Členské země americké federace, Obrázek Lékařka, Dopravní značky, multimédia, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Postřehové, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Logické, Sportovní, Závodní moto hry, Akční hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Náš tip, cestování, hry a informace

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Pozadí na tablet - pozadí na plochu počítače

Také doporučujeme: Pozadí na tablet. vhodné pro phablet, notebook, smartphone, PC, tablet, mobil, mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, počítač, ultrabook a pro operační systémy Windows 95, Linux Xubuntu, SUSE Linux, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Java ME, BlackBerry OS, Linux Mint, Slackware. Wallpapers na plochu PC z kategorií sportovní pozadí, wallpapery, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, rostliny, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, noční města, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, zvířata, letadla, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, voda a bubliny. Zvolit si můžete z velikostí 640x480, 2048x1080, 1440x2560, 1366x1024, 1920x1200, 375x667, 1024x768, širokoúhlé 1366x768, 1024x600, 800x600, 2560x1440, HD 1280x720, hi res 2560x1920, 1800x1440, 375x812, 2560x2048 atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: zdroje informací, weby, Wallpapers na plochu počítače, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, Super online hry zdarma, Hry pro dívky online, Vlajky jednotlivých států USA, Biografie Estella Warren, humor, Online biografie, životopisy osobností, Státní prapory států světa, Nejhranější hry online

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Výroky, rčení, motta, bonmoty, moudra, přísloví, moudrosti

Citáty slavných osobností, Výroky, rčení, motta, bonmoty, moudra, přísloví, moudrosti, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o nenávisti, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o ženách od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Mj. na webu naleznete Brutální krvavé hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Adventury, Závody aut, Postřehové hry, Karetní hry, Relaxační hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Hry pro děti, Pro dívky, Strategie, Stolní a deskové hry a tak dále.

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Milka, Vídeň, Linecká kolečka, Kameňák, Vánoční tapety, Kapr, Jídlo, Strom, Vánoční koule, Tisk, Schleich, Silvestr, Adventní kalendář, Papírový vánoční stromek, Atmosféra, Vánoční stromek, bezlepkové cukroví, Adventní trhy, Sám doma, Smrk, Drážďany, Dárky, Keramika, Pro děti, Láska nebeská, SMS, Tapeta, Historické ozdoby, Vánoční svíčky, Popelka, Vánoční punč apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako obecné zkratky, geocaching, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, okresy České republiky, hudební zkratky, měny, firmy a společnosti, země EU, fyzikální jednotky, státy usa, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti apod.

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, země jižní Asie, Antarktidy apod.

Klíčová slova: zábava, Slovník pojmů Co je to?, Seznam přípon a koncovek souborů, Vlajky, flags, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online hry zdarma, linky, Cestování po ČR a Evropě, F, zajímavosti, K

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Síť, cestování, hry a informace

Klíčová slova: Online adventní magazín, URL, zadarmo, webovky, internet, Webová hry, Browser hry, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Hry pro dívky online, pro dospělé, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Biografie slavných osobností, Omalovánky pro děti online, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Jak sbalit teplouše?: Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

V Černobylu: "Što eto za čúdlik…?"

Včera jsem na tréninku napálil našeho brankáře,” vypráví kamarádům hokejista. „A co, byl z toho gól?” „Ne, zlomené žebro!”

Další odkazy:

Saudi Arabia
Obrázek Sexy oči
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Biografie Julia Roberts
Online omalovánky Sport pro děti
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Online omalovánky
Zajímavé webové stránky
Tapety se zvířaty na plochu PC
Tipy na užitečné weby
Pozadí na plochu voda ke stažení
Online tetris hry zdarma
Odkazy na užitečné webové stránky
Hot sexy blondes girls teens women naked images
Gratulace k jmeninám a k narozeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.