Naše tipy, hry, cestování, všeobecné informace

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Nevada, Kalifornie, Maryland, Nové Mexiko, Jižní Dakota, Wyoming, Minnesota, New Hampshire, Virginie, Georgie, Rhode Island, Indiana, Arkansas, Oregon, Texas, Utah, Connecticut, Ohio, Vermont, Kansas, Aljaška, Severní Karolína, Washington, Nebraska, Alabama, Delaware atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Fórky, vtipné texty, kameňáky, černý humor, anekdoty, vtipy

Zkuste vypnout! Fórky, vtipné texty, kameňáky, černý humor, anekdoty, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, černý humor, murphyho zákony, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách apod.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Druhá světová válka, Hokejisté, Pittsburgh Penguins, Američané, ČSSD, Habsburkové, Kněz, Maršál, Závodník, Olympijský vítěz, Herečka, Rock ‚n‘ Roll, Normalizace, Malíř, Továrník, Český slavík, Hudebnice, Spisovatel, Křesťanství, Herec, Charta 77, KSČ, Válka, New York Rangers, Trest smrti, Trenérka, Prezidenti ČR, Country, Rakousko-Uhersko, Zavražděn, Miliardáři, Vládce, Voják, Masový vrah, Francouz, Textař apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: Obrázky vlajek států světa, odkaz, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zdarma, Faroe Islands, Hry pro nejmenší online, školství, Přehled zkratek a akronymů, Zambia, Online adventní magazín, Kliparty zdarma ke stažení, Tapety na PC, Federace USA

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Střílecí hry, Omalovánky, Farmářské hry, Sportovní gamesy, online html5 hry, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Letecké simulátory, Oddechové hry, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Adventury, Oblíkačky, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Keywords:zdroje informací, Online hry pro děti zdarma, zajímavosti, Online adventní magazín, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, Online testy zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, M, Julia Stiles fotky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, výukové pomůcky, F

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: úřady a ministerstva, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, země EU, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, obecné zkratky, vojenské hodnosti, týmy NHL, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace apod.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Tapety na PC - tapety do mobilu

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC. vhodné pro displej, smartphone, mobilní telefon, ultrabook, PC, notebook, monitor, obrazovka počítače, tablet, mobil, phablet a pro operační systémy macOS, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, OSX, Windows 7, Linux Mint, Slackware, Java ME, Lubuntu, Windows 95. Wallpapers na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, hudební tapety, příroda, krajina, rostliny, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, noční města, zvířata, dopravní prostředky, psi a štěňátka, voda a bubliny. Stahujte ve velikostech 1080x1800, 768x1024, 1600x900, 360x640, Full HD 1080x1920, 750x1334, 1536x2048, 2048x1080, 854x480, 1152x864, 1920x1440, 1280x800, 320x568, 1800x1440, 1600x2560, 1600x1200 atd.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: Spisovatelé a básníci, státní správa, fikce a fantasy, záliby a hobby, křesťanství, profese a zaměstnání, historie, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, národnost, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, vlastnosti, rodinné a příbuzenské vztahy, lékařství, politika, osobnosti, psychologie, sportovci a sportovkyně, umělci a umění, podnikání a podnikatelé, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Free game online hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme free game online hry . Mj. na webu naleznete Oblíkačky, Akční gamesky, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Střílecí hry, Barbie hry, Hannah Montana, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Adventury, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy apod.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, Free game online hry, zadarmo, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, Vlajky jednotlivých států USA, Dopravní značení, weby, Televize a jejich vysílání o Vánocích, Online hry zdarma, Dopravní značky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, hyperlinky

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země východní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zahrajte si online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako přístroje, sport, osobnosti a lidé, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, ptáci, věda, zelenina, dopravní prostředky, muži, hudba, auta, halloween, láska, ovoce, květiny, symboly, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, hmyz, mapy, Vánoce a Advent atd.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Wallpapers na plochu počítače - obrázky ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu počítače. vhodné pro phablet, PC, displej, tablet, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, smartphone, notebook, ultrabook a pro operační systémy Windows 7, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Slackware, FreeBSD, Lubuntu, BlackBerry OS, Windows 98, Windows 2000, Windows 95. Full HD pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, Formule 1, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, květiny, nature - příroda, fraktály, oceán, moře, pláže, zvířata, sportovní wallpapery, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, free wallpapers. Stahujte v rozlišení 360x760, 1366x768, 640x480, 3200x1800, 1152x1920, 2560x2048, 393x786, 1280x1024, 2048x1536, 1200x1920, 1280x768, 1800x1440, 1440x2560, 1536x2048, 2160x3840, 3200x1200 atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: Přehled států světa a jejich vlajek, doporučujeme, URL, Fotografie a obrázky z dovolené, F, info, zábava, Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Super online flash hry, Biografie známých osobností

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, informativní provozní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak konvertovat, čím zobrazit, kterak editovat, jak spustit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak otevřít, jak importovat, jak převést, v čem spustit následující typy souborů: systémové soubory, konfigurační soubory, hudební audio soubory, grafiku, komprimace dat, koncovky souborů, internet a web, obrazy disků, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, šablony dokumentů apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Motta, aforismy, úsloví, rčení, myšlenky, výroky, moudra

Citáty slavných osobností, Motta, aforismy, úsloví, rčení, myšlenky, výroky, moudra, z kategorií citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o svobodě, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o bohu od různých známých osobností.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Klíčová slova: počítače, linky, Seznam přípon a koncovek souborů, webovky, Biografie slavných osobností, Blahopřání, gratulace, Slovník pojmů Co je to?, Wallpapers na plochu počítače, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, F, Přehled formátů souborů, pro děti, Úspory a spoření, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Oči - okno do...?: Co uvidíme, podíváme-li se blondýnce do očí? Vnitřní stěnu týla.

„Dovedeš bezvadně oklamat obránce a bleskurychle tečovat,” povídá hokejovému útočníkovi po zápase trenér. „Jen to příště, prosím tě, ukaž na druhé straně kluziště!”

"Bolí mě ucho," stěžuje si dívka na lavičcce v parku mladíkovi. Ten ji na ucho políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Ani trošku!" Po chvíli ji bolí za krkem. Mladík ji tam políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Už ne!" Vedle na lavičce sedí starší pán, nakloní se k mladíkovi a má dotaz: "Promiňte, a hemeroidy také lečíte?"

Další odkazy:

Obrázek Lékařka
Macau
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Přání ke kulatému výročí
Blahopřání k narození miminka, narozeninám, MDŽ a promoci
Tipy na zajímavé weby
Hanoj city
Naše tipy na zajímavé stránky
Libro da colorare
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázky státních vlajek států světa
Celebrita Isla Fisher
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Online hry zadarmo
Jak vypadá jmelí?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.